Про нас

«ВЛАСНА ЯГОДА» – напрямок ТОВ “МІДАС-ЕКО-ГРУП”, спрямований на вирощування свіжих фруктів та ягід. Основними серед яких є: лохина, малина, полуниця та смородина. Продукція свіжої ягоди поставляється охолодженою та фасованою по 250г., 500г. та 1кг. Також ягода реалізується оптом. Ознайомитись з умовами придбання нашої продукції Ви можете в розділі Контакти та звязавшись з нашими менеджером.

 

B&FruiT – підрозділ ТОВ “МІДАС-ЕКО-ГРУП”, що займається вирощуванням, поставкою, реалізацією саджанців ягідних та плодових культур, а також наданням консультаційних послуг по створенню та веденню ягідних та фруктових господарств  (проектування, реалізація, фінансовий, правовий та технічний супровід).

 

ТОВ «МІДАС-ЕКО-ГРУП» крім вирощування свіжих ягід, займається реалізацією супутніх товарів для ягідних та фруктових ферм (добрива, субстрати, агротканини, контейнери). Також серед пріорітетних напрямків можна виділити проектування, монтаж та обслуговування систем автоматичного зрошення ( капельне та дощуванням)для ягідних і фруктових господарств.